Contact

Adres:

Scouting ’63 Kaag en Braassem
Kerklaan 102
2451 CH Leimuiden

info@scouting63.nl

Neem contact op met ons!

Contactgegevens teamleiders

Bevers:
Romy Mulder
0647559611
bevers@scouting63.nl

Welpen:
Martijn van der Maarl
0637460201
welpen@scouting63.nl

Dolfijnen:
Linda Opdam
0637331504
dolfijnen@scouting63.nl
Zeeverkenners:
Marcel Vincourt
0613990353
zeeverkenners@scouting63.nl
Scouts:
Toon Brand
0619470105
scouts@scouting63.nl
Wilde vaart:
Wouter Wesselius
0612244520
wildevaart@scouting63.nl
Explorers:
Fabian de Graaf
0654701843
explorers@scouting63.nl

Contactgegevens bestuur

Voorzitter:
Wolf Weymiens
0636106981
voorzitter@scouting63.nl
Penningmeester:
Mart van der Meer
0645030249
penningmeester@scouting63.nl
Secretaris
Tamara Hillenaar
0634213501
secretaris@scouting63.nl
Groepsbegeleider:
Theo Termeulen
0620757935
groepsbegeleider@scouting63.nl

Algemeen lid:
Karin Tukker
0636157613

Algemeen lid:
Kimberley Elsten
0641035163

Contactgegevens vrijwilligers

Ledenadministratie:
Marion Obdeijn
0172509797
ledenadministratie@scouting63.nl
Stage coördinator:
Theo Termeulen
0620757935
stage@scouting63.nl
Simon sponsoring:
Mart van der Meer
0645030249
penningmeester@scouting63.nl
Karel klus:
Pirmin de Graaf
0638175295
materiaal@scouting63.nl
Harry haardhout:
Jelle van den Berg
0652472136
verhuur@scouting63.nl
Willem website:
Toon Brand
0619470105
website@scouting63.nl
Kees kampeer:
Jelle van den Berg
0652472136
verhuur@scouting63.nl

Contactgegevens vertrouwenspersoon

Een geweldig enthousiaste en inspirerende club, waar we met respect omgaan met elkaar en waar we de mooiste avonturen met elkaar beleven.

Niet voor niets is Scouting ’63 een club waar heel veel jonge mensen vrienden voor het leven maken én waar het lidmaatschap vaak van generatie op generatie doorgegeven wordt!
Gaat het soms niet zoals je het graag wilt en wil je daarover praten?

Dan ben ik er om (in vertrouwen) naar je te luisteren en je misschien een beetje advies te geven, dus maak daar gebruik van als dat nodig is!

Dorothé Obdeijn
06-28451703
vertrouwenspersoon@scouting63.nl